• BIST 95.421
 • Altın 265,349
 • Dolar 5,7628
 • Euro 6,5606
 • İstanbul 29 °C
 • Adıyaman 38 °C
 • Ankara 33 °C

Kahta Gönüllüler Platformundan FETÖ ve PKK Terörüne Tepki

Kahta Gönüllüler Platformundan FETÖ ve PKK Terörüne Tepki
Kahta'da faaliyet gösteren yaklaşık 36 Sivil Toplum Kuruluşundan oluşan Kahta Gönüllüler Platformu, FETÖ'nün darbe girişimin ardından PKK 'nın hain bombalı saldırılarına karşı ortak basın açıklaması yaptı.

Basın açıklamasını Kahta Gönüllüler Platformu adına Eğitim Bir Sen Kahta Şube Başkanı Mustafa Işık okudu. Başkan Mustafa Işık, halkın birliğini bozmak ve yok etmek için asırlardır oynanan oyunların farkında olduğunu belirterek ümmet olarak asırlardır birlikte yaşamayı başardığını, etle tırnak gibi ayrılmaz birer bütün olduğunu söyledi.

Birlik ve beraberliğe vurgu yapan Işık, açıklamaya şöyle devam etti.

“Ey oyun kurucular, ey fitneciler, ey gözü dönmüş hain ve nankörler, ey beyinsiz FETÖPKK yandaşları ve çakalları;

“ASIRLARDIR OYNANAN OYUNLARIN FARKINDAYIZ.”

Biz, Kürt'üyle Türk'üyle, Çerkez'iyle, Arap'ıyla ve Anadolu'nun tüm halkları olarak bir Türkiye'yiz. Asırlardır birlikte yaşamayı başarmış ve etle tırnak gibi ayrılmaz birer bütün olmuşuz. Malazgirt'ten Çanakkale'ye omuz omuza var olma mücadelesi vermişiz. Birimizin varlığı diğerimizin varlığıdır.

Biz, Alparslan'ın,  Selahaddin Eyyubi'nin, Fatih Sultan Mehmet'in torunlarıyız. Birliğimizi bozmak ve bizi yok etmek için asırlardır oynanan oyunların farkındayız. Kadim medeniyetimizi yok etmek için oynadıkları oyunların aynısını ve hatta daha ağırını bu gün de oynuyor, kardeşi kardeşe, komşuyu komşuya kırdırmak ve bu kutsal vatan topraklarında kan dökmek için her türlü kalleşliğe başvuruyorsunuz. Unutmayın ki oyun kurucuların en iyisi Hz. Allah'tır. Sizin kurduğunuz tüm oyunları ve tuzakları başınıza geçirecektir.

“DARBELERLE YOK EDEMEDİKLERİ HUZURUMUZU BOMBALARLA YOK ETMEYE ÇALIŞIYORLAR”

Ey halkımız, bu gün emperyalist güçler 15 Temmuz'da ele geçiremedikleri vatanımızı ve yok edemedikleri huzur ve barış ortamımızı yok etmek ve barış yurdu Türkiye'mizi kan gölüne dönüştürmek için oynadıkları yeni oyunlara şahit oluyoruz. Darbelerle yok edemedikleri huzurumuzu yüreklerimizde patlattıkları bombalarla yok etmeye çalışıyorlar. Diyarbakır'da Van'da Elazığ'da ve Bitlis'te patlattıkları bombalarla bizi yıldıracaklarını sanıyorlar.

“HALKIMIZ KARDEŞLİĞİYLE AYAKTA DURACAKTIR.”

Ey gafiller, değil 100, binlerce, hatta milyonlarca insanımızı da şehit etseniz, bu ülke bizim kalacaktır. Bu ülke Ortadoğu halklarının umudu olacaktır. Bu halk, ecdadın miras bıraktığı ve gözünü kırpmadan uğruna canını feda ettiği bu aziz topraklarda kardeşliğiyle ayakta duracaktır.

Ey terör maşaları bir gün  büyük şeytan Amerika, İsrail ve işbirlikçileri sizi kullanılmış paçavra gibi kenara ittiğinde başıboş ve kimsesiz kalacaksınız. Yenileceksiniz, dağılacaksınız ve ebediyen çocuklarımız sizi hain bilecek.

“FETÖ VE PKK'NIN ARTIK KİME VE NİÇİN HİZMET ETTİĞİ ORTADADIR.”

Tek merkezden yönetildikleri aşikar olan terör yuvaları fetö ve pkk'nın artık kime ve niçin hizmet ettiği ortadadır. Kendi sahipleri için insanımızı yaşlı, çocuk, kadın demeden çok hunharca Katledebilmekteler. Bu vahşeti dün Çanakkale'de, Halepçe'de, Hama'da ve  Bosna'da gördük. Bu gün de hayat damarlarımıza aynı saldırıları yaparak emellerine ulaşmak istiyorlar.

Ey fetö ve Kandil'in gözü dönmüş hainleri, bu işte halkımız burada Kürtler burada, Türkler burada, Araplar burada, Aleviler burada, Sünniler burada, biz buradayız, Türkiye burada. Peki siz ağızları leş kokan pislikler siz neredesiniz. Kiminiz Pensilvanya'da sahibinin bacaklarının arasına sığınmış, kiminiz kuyruğunu bacaklarının arasına kıstırmış, kiminiz kadın elbisesi giyerek aramızda dolaşıyorsunuz, zilletin ve alçaklığın timsali olmuşsunuz.

“DİRİLİŞİMİZ, SİZİN ZULMÜNÜZÜN VE SÖMÜRÜNÜZÜN YOK OLMASI OLACAKTIR.”

Ey büyük şeytan Amerika ve ey sözde insan hakları savunucusu AB, nerede sizin barışseverliğiniz, nerede sizin insan hayatına saygınız. Siz değil misiniz kendi ülkenizin çıkarları için dünyayı ve özellikle Ortadoğu'yu kan gölüne çevirenler, siz değil misiniz, mazlum ve yoksul Suriyelilere kapılarını kapatanlar. Size sesleniyoruz, bizim ne sizin birliğinize ne de müttefikliğinize ihtiyacımız var. Biz kadim medeniyetimizin mirası, Osmanlı'nın kutsal halklarıyla yeniden dirileceğiz. Dirilişimiz elbette sizin zulmünüzün ve sömürünüzün yok olması olacaktır.

“ARAMIZA KOYMAYA ÇALIŞTIĞINIZ NİFAK TOHUMLARI 15 TEMMUZ'DA ÇÜRÜDÜ”

Büyük Türkiye halkı olarak diyoruz ki, devlet başkanımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ı size yedirmeyeceğiz. Kanımızın son damlasına kadar onu diri tutmak için meydanlarda olacağız. Gösterin kalleşliğinizi ve patlatın bombalarınızı, bizi teslim alamayacağınızı göreceksiniz. Aramıza koymaya çalıştığınız nifak tohumları 15 Temmuz'da çürüdü, yok oldu. Biz bir sevdayız, biz bir yoluz, biz hep birlikte Türkiye'yiz."

Haber: Hüseyin TÜRKOĞLU

tepki.jpg

 • Yorumlar 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Kahta Beyan | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 416 725 90 91 Faks : Kahtabeyan@hotmail.com.tr